Zapytaj o ofercie
business@carski.eu
Nasze projekty
Dive in live
Centrum nurkowe
Zwiększyliśmy ilość Klientów w okresie Covid- 19. Odnowiliśmy logo i styl firmowy. Stworzyliśmy program lojalnościowy.
Neo
Digital restaurant
Zwiększyliśmy ilość klientów o 400%!
Pracowaliśmy nad powstaniem identyfikacji wizualnej, stworzyliśmy i wdrożyliśmy projekty stołów interaktywnych, zajmowaliśmy się content marketingiem.
GK SSK
Firma budowlano-remontowa
Zwiększyliśmy średnią wartość inwestycji w nieruchomości o 128%. Wykonaliśmy badania marketingowe oraz wdrożyliśmy nowe usługi w systemie „inteligentny dom”.

Carski Marketing & CONSULting

Przyciągaj najbardziej zyskownych klientów, rozwijaj markę i sprzedawaj na maksa

Króluj nad konkurencją!
o nas
Carski Marketing i Consulting to dynamicznie rozwijająca się agencja, która zajmuje się brandingiem i komunikacją strategiczną. Nasi klienci i zespoły znajdują się w 9 krajach.
Nie tylko opowiadamy Twoją historię. Promujemy też Twoją prawdę.
Wielcy pisarze „nie opowiadają, tylko pokazują”. Wielcy komunikatorzy pomagają „zrobić, a potem opowiedzieć”. Dlatego wiemy jak w sposób kreatywny pokazać kim jesteś, dlaczego robisz to, co robisz i dlaczego ma to znaczenie.
Dodamy Twojej marce skrzydeł
Pomagamy wymyślać kreatywne promocje, sponsoring i partnerstwa, które nie tylko urealniają i wzmacniają Twoją markę, ale także pozwalają budować więzi emocjonalne z odbiorcami.
Nasz elastyczny i utalentowany zespół oferuje klientom niezrównane wartości. Optymalizujemy budżety, generujemy doskonałe wyniki i dopasowujemy idealnych fachowców do każdego klienta. Dzięki naszej elastyczności i profesjonalizmowi z łatwością skalujemy biznes i rozwijamy się razem z klientami.
Nasze podstawowe wartości to autentyczność i życzliwość.
Trzymając się zasad kultury startupów, które mają na celu ciągłe samodoskonalenie, nieustannie dążymy do optymalizacji wydajności. Zawsze stawiamy ludzi na pierwszym miejscu – zarówno klientów jak i członków zespołu. Dlatego jesteśmy tak samo oddani celom biznesowym naszych klientów, jak i celom życiowym naszych pracowników. Dążymy do sukcesu każdego z kim pracujemy.
Cala oferta (ceny netto)